Mazās matemātikas universitātes trešā nodarbība

Papildināts 25.01.2012.
2012. gada 4. februārī Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) telpās Zeļļu ielā 8 notiks Mazās matemātikas universitātes (MMU) trešā nodarbība.

Trešās nodarbības lekciju temati:
•    Par matemātikas dažām īpatnībām un spēlēm (LU FMF asociētais profesors Andrejs Cibulis);
•    Matemātiskās indukcijas metode (LU FMF doktorante Aija Cunska).

Reģistrēšanās nodarbībai notiks LU FMF 1. stāva gaitenī un sāksies 10:30. Nodarbība ilgs no 11:00 līdz 15:00. Starp nodarbības daļām ir paredzēta neliela pauzīte, kuras sarūpēšanā šoreiz atkal atbalstu sniegs arī FAZER.

Lai pieteiktos MMU 3. nodarbībai, jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās forma LU A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas mājas lapā. Uz nodarbību jāpiesakās laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Ja ir kādas neskaidrības, droši rakstiet uz nms@lu.lv.

Neaizmirstiet paņemt līdzi:
•    rakstāmpiederumus (īpaši noderēs zīmulis, dzēšgumija, lineāls);
•    papīru pierakstiem (vēlams – rūtiņu);
•    kalkulatoru;
•    personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju.