Tematiskā pēcpusdiena 22.janvārī

15.01.2013.

Arī Jaunajā gadā Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra speciālisti turpina tradīciju - katru ceturto mēneša otrdienu fizikas, ķīmijas, bioloģijas  un matemātikas skolotāji, kā arī skolu komandas tiek aicinātas uz „Tematiskajām pēcpusdienām”, lai kopīgi risinātu skolā aktuālus jautājumus. Pirmā 2013.gada "pēcpusdiena" iekrīt 22.janvārī. Visi interesenti laipni lūgti pieteikt savu dalību līdz 20.janvārim!

Atgādinām, ka „pēcpusdienas” tēma/s ir Jūsu pašu ziņā! DZM IC speciālisti „Tematiskās pēcpusdienas”  saturu katru reizi plāno individuāli, saskaņā ar Jūsu vajadzībām un interesēm. Tāpēc īpaši būtiski, lai, iepriekš piesakot savu dalību, Jūs atsūtītu konkrētus risināmos jautājumus. Tie var būt gan specifiski saturiski un metodiski jautājumi (Kā labāk skolēniem izskaidrot matemātiskās nevienādības?), gan plašāki jautājumi, kas attiecas uz dabaszinātņu mācīšanu un mācīšanos (Kā efektīvāk sasaistīt bioloģijas un fizikas mācību saturu?).

„Tematiskā pēcpusdiena” notiks 22.janvārī no plkst. 16.00 – 18.00 DZM IC telpās (Rīga, Zeļļu iela 8, Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultāte, 6.stāvs, 610.telpa). Dalība – bezmaksas.

Dalību aicinām pieteikt, rakstot uz e-pastu dzmic@lu.lv.

Foto: Mārupes vidusskolas komanda "Tematiskajā pēcpusdienā". DZM IC arhīvs.