Ekselences balvas ieguvušie skolotāji atklāj savu radošuma recepti

30.01.2014.

Pagājušā gada nogalē Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs, VISC, LU Fonds sadarbībā ar Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju, Tenax grupas būvķīmijas ražošanas uzņēmumu SIA „TENACHEM”, mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmumu SIA "METRUM" un izglītības uzņēmumu SIA „LIELVĀRDS” jau trešo gadu noskaidroja radošākos fizikas, ķīmijas, bioloģijas un matemātikas skolotājus Latvijā, kam tika pasniegta Ekselences balva. Laikraksts "Diena" uzrunājis balvu ieguvējus - bioloģijas skolotāju Daigu Martinsoni (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola), fizikas skolotāju Jāni Čilipānu (Tukuma 2. pamatskola), ķīmijas skolotāju Marinu Ravinsku (Daugavpils Centra vidusskola) un matemātikas skolotāju Allu Kitajevu (Ventspils 2. vidusskola), lai noskaidrotu, kas, viņuprāt, īsti slēpjas aiz vārdu savienojuma «radošs pedagogs». Viņu atbildes liecina, ka būt radošam - tas ir nopietns darbs, taču tāds darbs, kas aizrauj arī pašus.

Skolotāju radošuma receptes aicinām lasīt portālā "Diena"!

Foto: Jānis Čilipāns - "Ekeselences balvas" ieguvējs.
Foto autors: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs