Turpinās inovatīvāko skolotāju pieteikšana „Ekselences balvai”

Vēl līdz 9. februārim aicina pieteikt progresīvus bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus „Ekselences balvai”. Balva ik gadu ir iespēja sevi pierādīt inovatīviem skolotājiem, kas attīsta skolēnos uzņēmību un radošumu, rosina skolēnus darboties kā pētniekiem, aicina izmantot informācijas tehnoloģiju priekšrocības, vada stundas arī ārpus klases un dalās savā pieredzē ar kolēģiem.

Lasīt vairāk >

Studenti aicināti pieteikties profesionālam treniņam darbā ar skolēniem

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs uz profesionālu treniņu darbam ar skolēniem aicina studentus un citus interesentus, kuri studējuši kādā no ķīmijas, fizikas, bioloģijas, matemātikas, dabaszinātņu jomām. Profesionālo treniņu veidos 5 mācību nodarbību cikls. To gaitā interesenti DZM IC ekspertu vadībā iemācīsies profesionāli veidot un vadīt eksaktās nodarbības, organizēt darbnīcas un pasākumus skolēniem.

Lasīt vairāk >