Noslēdzies virtuālais konkurss „Domā! Zini! Mācies!”

26. maijā erudīti 7. – 9. klases skolēni piedalījās aizraujošā pasākumā „Ekspedīcija mežā”. Dalību pasākumā skolēni ieguva kā balvu, deviņu nedēļu garumā piedaloties Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra organizētajā virtuālajā konkursā „Domā! Zini! Mācies!”.

Lasīt vairāk >

VISC aicina pieteikties tālākizglītotāju un mācīšanās konsultantu kursiem

Uzsākot pakāpenisku pāreju uz pilnveidotu mācību saturu un tam atbilstošu mācīšanas pieeju, lai skolēni attīstītu dzīvei 21. gadsimtā svarīgas zināšanas, prasmes un uztveri, Valsts izglītības satura centrs (VISC) veido atbalsta mehānismus skolām, pedagogiem un pašvaldībām. VISC aicina pieteikties kursiem pedagogus, kuri vēlas atbalstīt kolēģu profesionālo attīstību, vadot mācības vai strādājot kā mācīšanās konsultantiem pedagogu individuālam atbalstam reģionos.

Lasīt vairāk >

Skolotāji konferencē aicināti dalīties ar veiksmīgām metodiskām idejām

Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs aicina bioloģijas, fizikas, ķīmijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotājus pieteikties dalībai ikgadējā metodiski praktiskajā konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā efektīvi un radoši”, lai prezentētu veiksmīgu metodisku ideju.

Latvijas skolēni ES Dabaszinātņu olimpiādē ieguvuši sudraba un bronzas medaļu

15. Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē Latvijas skolēnu komandas ieguvušas sudraba un bronzas medaļas. Demonstrējot prasmes un zināšanas bioloģijā, ķīmijā un fizikā, spēju darboties praktiski un strādāt komandā, olimpiādē sacentās 50 komandas no 24 Eiropas Savienības valstīm. Olimpiāde no 7. maija līdz 14. maijam notika Kopenhāgenā, Dānijā, un tajā piedalījās jaunieši vecumā līdz sešpadsmit gadiem.

Darba piedāvājumi Prātnieku laboratorijā

Mūsu interešu izglītības programmas "Prātnieku laboratorija" komanda meklē papildspēkus kolektīvam - piedāvā darbu dabaszinību, matemātikas vai programmēšanas skolotājam un laborantam darbā ar 4. - 6. klases skolēniem.

Lasīt vairāk >

LU Botāniskajā dārzā tiek organizētas nodarbības skolēniem

Latvijas Universitātes Botāniskā dārza komanda organizē nodarbības skolēniem botānikas tēmu padziļinātai apgūšanai. Nodarbībās skolēni iegūs teorētiskas zināšanas, dosies ekskursijā pa dārzu, lai iepazītu augus, kā arī spēlēs tematiskas spēles.