Ekselences balvai pieteikts 101 dabaszinātņu un matemātikas skolotājs

Ekselences balvai pieteikts 101 dabaszinātņu un matemātikas skolotājs
20.01.2016.

„Ekselences balvai”, kas jau piekto gadu ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums, skolēni, vecāki, skolu vadība un kolēģi pieteikuši 101 bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāju. 

Balvas organizatori Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrā pavisam kopā saņēmuši 148 pieteikumus par 101 skolotāju, no kuriem 45 pieteikti balvai matemātikā, 26 – balvai bioloģijā, 15 – fizikā, bet 15 – balvai ķīmijā. 

Lai skolotājs varētu piedalīties nākamajā „Ekselences balvas” atlases kārtā, skolu vadība līdz 1. februārim  aicināta sniegt rekomendāciju par izvirzīto skolotāju, bet skolotājs pats – iesniegt savu CV. Labākie no pretendentiem 17. februārī tiksies balvas finālā, lai  parādītu savu pieeju mācību darbam klātienē un savstarpēji apmainītos ar inovatīvām idejām. 

Tūkstoš četrsimt eiro lielu balvu katra mācību priekšmeta skolotājam – balvas ieguvējam – nodrošina Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija sadarbībā ar sterilo zāļu formu ražotni SIA „PharmIdea”, mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA "Metrum" un AS „Latvijas valsts meži”. Visus finālistus sveiks izglītības uzņēmums „Lielvārds". „Ekselences balvu” organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un Latvijas Universitātes Fondu.