Latvijas Universitāte aicina izvirzīt skolotājus „Ekselences balvai”

Gandrīz ikviens zina izcilu pedagogu, ar kuru var lepoties un kura mācību stundas tiek apmeklētas ar aizrautības pilnām acīm un prieku. Latvijas Universitāte (LU) aicina izvirzīt progresīvus un lieliskus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus „Ekselences balvai”, līdz 19. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu: ej.uz/ekselencesbalvaVI. Laureāti saņems LU mecenātu sarūpētu naudas balvu 1400 eiro apjomā.

Lasīt vairāk >

Vidusskolēni tiek aicināti piedalīties stipendiju konkursā “LVM Bioekonomikas skola”

Lai vairotu izpratni par meža resursu augošo lomu vides problēmu risināšanā, AS "Latvijas valsts meži" (LVM) sadarbībā ar biedrību “Zaļās mājas” un Valsts izglītības satura centru 2017. gada janvārī aicina vidusskolēnus piedalīties jaunā stipendiju konkursā “LVM Bioekonomikas skola”. Pirmajā stipendiju konkursa kārtā "Atklāj!" līdz 31. janvārim jauniešiem būs iespēja radoši izpausties par tēmu, kas ir bioekononika, bet pēc tam doties dabā, lai tuvāk iepazītu šo jomu.

Lasīt vairāk >