Dabaszinātņu un matemātikas nedēļa Ugāles vidusskolā

Laikā no 24. līdz 27. janvārim Ugāles vidusskolā noritēja dabaszinātņu un matemātikas nedēļa, kuras laikā vidusskolēni apmeklēja Ugāles uzņēmumus, gatavoja prezentācijas par redzēto un noslēguma pasākumā 27. janvārī, piedaloties uzņēmuma "Micros" pārstāvei Ilutai Backānei, iepazīstināja pārējos ar saviem iespaidiem, atbildēja uz jautājumiem un "cīnījās” par balvām.

Nedēļas gaitā 10. klases skolēni apmeklēja uzņēmumu "SIA LATIGMA ", kas nodarbojas ar priedes koka logu rāmju izgatavošanu eksportēšanai uz Vāciju, kā arī brikešu ražošanu. Skolēni uzzināja, ka šis uzņēmums ir īpaši draudzīgs videi, jo vienīgo piesārņojumu rada dūmi, taču arī tie ir nekaitīgi, jo rodas, dedzinot koksni.

11. klases skolēni viesojās jahtu būves uzņēmumā "Micros", kur iepazinās ar jahtas tapšanas ABC. Savukārt, vecākie vidusskolēni tika laipni uzņemti mēbeļu ražošanas uzņēmumā, kur pēc individuāliem pasūtījumiem tiek gatavotas kāpnes, virtuves iekārtas utt. Sakām mīļu PALDIES par atsaucību, izrādot savu saimniecību Gintam Babrim, Ilmāram Lakšam un Armandam Boitmanim, kā arī uzņēmuma "Micros" līdzīpašniecei Ilutai Backānei, kura atrada laiku ierasties uz noslēguma pasākumu skolā. Arī balva no šī uzņēmuma ir visai oriģināla – iespēja piedalīties jaunās jahtas izmēģinājuma braucienā!