Lasiet par DZM IC jaunajā Alma Mater numurā!

Publicēts Latvijas Universitātes žurnāla „Alma Mater” pavasara numurs, ko ikviens var lasīt elektroniski LU portālā. Jaunajā izdevumā starp citām tēmām lasiet arī par LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru, tā izveidi, darbības virzieniem, mērķiem un nākotnes plāniem!

Centrs piedalās izstādē Skola 2012

No 1. līdz 4. martam Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs piedalās gada nozīmīgākajā izglītības pasākumā – 18. starptautiskā izglītības izstādē “Skola 2012”. Izstāde vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. „Skola 2012” notiek starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā Centrs sadarbībā ar Jauno biologu skolu, A.Liepas Neklātienes matemātikas skolu, E.Birznieka Jauno ģeogrāfu skolu, Jauno fiziķu skolu un Jauno ķīmiķu skolu klātesošajiem piedāvās iesaistīties dažādās mācību spēlēs un informēs par daudzveidīgām Latvijas Universitātes organizētām aktivitātēm skolēniem.

Lasīt vairāk >

Mazās matemātikas universitātes ceturtā nodarbība

Šī gada 3. martā Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) telpās, Zeļļu ielā 8, notiks Mazās matemātikas universitātes (MMU) ceturtā nodarbība. Tajā būs iespēja klausīties lekciju par Brauna kustību, kā arī iepazīties ar matemātikas apakšnozari – matemātisko modelēšanu. Lekciju par Brauna kustību matemātiskajā statistikā vadīs LU FMF docents Jānis Valeinis. Ar matemātisko modelēšanu iepazīstinās LU FMF vadošais pētnieks Uldis Strautiņš un pētniece, doktorante Sanda Blomkalna.

Lasīt vairāk >

Aktuāla informācija par skolotāju tālākizglītības kursiem

Projektā „Dabaszinātnes un matemātika” izstrādātās skolotāju tālākizglītības programmas no 2011. gada 1. septembra īsteno VISC ESF Projekts „Vispārējās izglītības pedagogu tālākizglītība”. Visas profesionālās pilnveides programmas bioloģijas, ķīmijas, fizikas un matemātikas skolotājiem ir iekļautas šī projekta kopīgajā katalogā un projekta mājas lapā. Informējam, ka gadījumā, ja jau iepriekš esiet reģistrējies bioloģijas, ķīmijas, fizikas vai matemātikas skolotāju kursiem projekta „Dabaszinātnes un matemātika” mājas lapā, nepieciešama jūsu atkārtota reģistrēšanās projekta „Vispārējās izglītības pedagogu tālākizglītība” mājas lapā, lai nodrošinātu automātisku kursu apmeklējumu uzskaiti un nodrošinātu apliecību sagatavošanu kursu noslēgumā.