Centrs piedalās izstādē Skola 2012

No 1. līdz 4. martam Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs piedalās gada nozīmīgākajā izglītības pasākumā – 18. starptautiskā izglītības izstādē “Skola 2012”. Izstāde vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. „Skola 2012” notiek starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Centrs sadarbībā ar Jauno biologu skolu, A.Liepas Neklātienes matemātikas skolu, E.Birznieka Jauno ģeogrāfu skolu, Jauno fiziķu skolu un Jauno ķīmiķu skolu klātesošajiem piedāvās iesaistīties dažādās mācību spēlēs un informēs par daudzveidīgām Latvijas Universitātes organizētām aktivitātēm skolēniem.

Uz interaktīvās tāfeles skolēni tiks iepazīstināti ar elektroniskajiem materiāliem un mācību filmām, kas aizraujošā veidā palīdz apgūt eksaktos mācību priekšmetus. LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sniegs konsultācijas par dažādām profesionālās pilnveides iespējām arī skolotājiem. Stenda apmeklētāji varēs līdzdarboties studentu veiktos eksperimentos un piedalīties vairākos konkursos.

Latvijas Universitāte izstādē SKOLA 2012 piedāvās daudzveidīgu informāciju gan par studijām, gan arī augstskolas aktualitātēm. 16 konsultanti Latvijas Universitātes stendā pārstāvēs visus četrus zinātņu nozaru blokus – dabaszinātnes, sociālās zinātnes, humanitārās zinātnes un medicīnu. Stendā darbosies arī dažādu zinātņu nozaru eksperti – pasniedzēji, kas sniegs atbildes uz sarežģītākajiem jautājumiem. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, par savām studiju programmām informēs arī Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža un Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža.

Latvijas Universitātes Studentu padome rīkos visu fakultāšu studentu pašpārvalžu prezentācijas, to laikā būs iespēja izmērīt asinsspiedienu, iepazīties ar vienšūņu organismiem, salikt datoru, atpazīt dažādu valstu naudaszīmes, vērot tiesu izspēles u.c.

Latvijas Universitātes portālā www.lu.lv tiešraidē varēs sekot līdzi stenda aktivitātēm.