Mazās matemātikas universitātes nodarbība

2013. gada 2. martā Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) telpās, Zeļļu ielā 8, notiks Mazās matemātikas universitātes (MMU) sestā nodarbība. Sestās nodarbības lekciju temati: • Lineārā programmēšana (LU FMF profesore Svetlana Asmuss); • Kongruences un to lietojumi (LU FMF students, Neklātienes nodarbību vidusskolēniem vadītājs Mārtiņš Kokainis).

Lasīt vairāk >

Fizmatu salidojums - 27. aprīlī

Fizmati aicina ikvienu Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes absolventu uz ilgi gaidīto atkal satikšanos 2013. gada 27. aprīlī. Pulcināsim studentus, absolventus, mācībspēkus, darbiniekus un visus, kuriem sirdī mīt siltums pret Fizikas un matemātikas fakultāti un oranžajām tradīcijām. Svinīgā daļa notiks Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, pēc kuras sekos balle ar galdiņiem Zeļļu ielā 8.

Lasīt vairāk >