Fizmatu salidojums - 27. aprīlī

12.02.2013.

Fizmati aicina ikvienu Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes absolventu uz ilgi gaidīto atkal satikšanos 2013. gada 27. aprīlī.
Pulcināsim studentus, absolventus, mācībspēkus, darbiniekus un visus, kuriem sirdī mīt siltums pret Fizikas un matemātikas fakultāti un oranžajām tradīcijām. Svinīgā daļa notiks Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, pēc kuras sekos balle ar galdiņiem Zeļļu ielā 8.

Fizmati – tā nav fakultāte, tas ir dzīves veids. Tieši šī iemesla dēļ ir tik svarīgi satikt savus "vecos bukus", ar kuriem kopā studēts, baudīta studentu dzīve, stiprinātas Fizmatu vērtības. Aicinām Fizmatus salidot kopā un atgādināt pārējiem, cik svarīga loma ir bijusi dzīves periodam studenta statusā, jo baumo, ka tie ir labākie gadi.

Reģistrējies salidojumam  fizmatdienas.lv un izplati ziņas par tā norisi citiem!