Progresīvākie dabaszinātņu skolotāji saņēmuši Ekselences balvas

25. februārī notika „Ekselences balvas" fināls, kurā klātienē, vadot mācību stundas Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēniem, savu meistarību demonstrēja 20 Latvijas inovatīvākie dabaszinātņu un matemātikas skolotāji. „Ekselences balvu" bioloģijā saņēma Liene Sabule (Jelgavas Valsts ģimnāzija), fizikā – Modris Šāvējs (Mārupes vidusskola), ķīmijā – Pāvels Pestovs (Rīgas 72. vidusskola), matemātikā – Ilze Gaņina (A. Upīša Skrīveru vidusskola).

Lasīt vairāk >

„Ekselences balvas” finālā skolotāji rādīs labas mācību stundas paraugu

25. februārī plkst. 10.00 – 15.00 notiks „Ekselences balvas” fināls, kurā klātienē tiksies 20 Latvijas inovatīvākie bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji. Finālā skolotāji vadīs atklātas mācību nodarbības Āgenskalna Valsts ģimnāzijā (Lavīzes ielā 2a).

Liela jauniešu atsaucība DZM IC organizētajām mācībām darbam ar skolēniem

Sestdien, 31. janvārī, Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs (DZM IC) organizēja pirmo profesionālo treniņu jauniešiem, kuri vēlas iemācīties veidot un vadīt nodarbības, darbnīcas un pasākumus skolēniem dabaszinātnēs. Treniņā tikās 47 dalībnieki - studenti un citi interesenti, kuri studējuši kādā no ķīmijas, fizikas, bioloģijas, matemātikas, ģeogrāfijas jomām.