Iznācis žurnāla Alma Mater 2016. gada pavasara numurs

Iznācis žurnāla "Alma Mater" 2016. gada pavasara numurs. Viens no numura rakstiem veltīts Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra darbībai. Aicinām iepazīties! Lasiet rakstu "LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs - tilts starp skolu un Latvijas Universitāti" 15. - 18. lapusē.

Skolēnus aicina reģistrēties Eksakto zinātņu dienai 2016

Sākusies reģistrēšanās ikgadējam Latvijas Universitātes (LU) pasākumam vidusskolēniem „Eksakto zinātņu diena 2016”. Līdz 11. martam jebkuram Latvijas 10.-12. klašu skolēnam ir iespēja izveidot komandu un cīnīties par vietu finālā 9. aprīlī, kur klātienē varēs veikt uzdevumus, kas saistīti ar matemātiku, dabaszinātnēm un datoriku, un cīnīties par balvām.

Foto galerija: Ekselences balvas fināls

17. februārī Mārupes vidusskolā norisinājās Ekselences balvas fināls progresīviem skolotājiem. Aicinām atskatīties uz pasākuma dienu foto galerijā!

LTV Dienas ziņas video: Dabaszinātņu skolotāji saņem Ekselences balvas

17. februārī Mārupes vidusskolā norisinājās Ekselences balvas fināls. Skolotājus, balvas pretendentus, viņu darbā vēroja ne tikai žūrija, bet arī Latvijas Televīzija. Aicinām skatīties video!

Lasīt vairāk >

Progresīvākie dabaszinātņu skolotāji saņēmuši Ekselences balvas

17. februārī „Ekselences balvas” finālā, vadot mācību stundas Mārupes vidusskolas skolēniem, savu profesionālo meistarību apliecināja 19 progresīvi Latvijas dabaszinātņu un matemātikas skolotāji. „Ekselences balvu” bioloģijā saņēma Airita Ešenvalde (Priekules vidusskola), fizikā – Ludmila Belogrudova (Aizkraukles novada ģimnāzija), ķīmijā – Ilze Ventiņa (Talsu Valsts ģimnāzija) un matemātikā – Linda Čākure (Rūjienas vidusskola).

Lasīt vairāk >

Dabaszinātņu skolotāji pierādīs sevi Ekselences balvas finālā

17. februārī notiks „Ekselences balvas" fināls, kurā klātienē tiksies 20 progresīvi bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji. Finālā skolotāji vadīs atklātas mācību nodarbības Mārupes vidusskolā (Kantora iela 97, Mārupes novads).

Topošie studenti ir aicināti pieteikties LU Fonda stipendijām

Topošie studenti ir aicināti pieteikties  LU Fonda stipendijām
Līdz 11. martam 12. klašu skolēni ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) Fonda stipendijām studijām 2016./2017. akadēmiskajā gadā. Uzmanību! Līdz 11. martam varēs pieteikties ne vien tradicionāli piedāvātajām “Ceļamaize” un M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendijām studijām Latvijas Universitātē, bet arī divām novadu pašvaldību stipendijām studijām jebkurā no Latvijas augstskolām.