Foto galerija: Ekselences balvas fināls

Foto galerija: Ekselences balvas fināls
24.03.2016.

17. februārī Mārupes vidusskolā norisinājās Ekselences balvas fināls progresīviem skolotājiem. Aicinām atskatīties uz pasākuma dienu foto galerijā!

Finālā piedalījās 19 Latvijas dabaszinātņu un matemātikas skolotāji. „Ekselences balvu” bioloģijā saņēma Airita Ešenvalde (Priekules vidusskola), fizikā – Ludmila Belogrudova (Aizkraukles novada ģimnāzija), ķīmijā – Ilze Ventiņa (Talsu Valsts ģimnāzija) un matemātikā – Linda Čākure (Rūjienas vidusskola).

 „Ekselences balvu” organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU Fondu.  Laureātiem 1400 eiro dāvināja balvas mecenāti - Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija sadarbībā ar sterilo zāļu formu ražotni SIA „PharmIdea", mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA "Metrum" un AS „Latvijas valsts meži". Dāvanas, profesionālās pilnveides nodarbības “Stundu plāni ClassFlow vidē”, visiem finālistiem bija sarūpējis izglītības uzņēmums „Lielvārds”.

Foto: DZM IC arhīvs un Ilze Žunde, Mārupes novada Dome

Foto no fināla un apbalvošanas ceremonijas iespējams lejupielādēt: šeit