LTV Dienas ziņas video: Dabaszinātņu skolotāji saņem Ekselences balvas

18.02.2016.

17. februārī norisinājās Ekselences balvas fināls. Skolotājus, balvas pretendentus, viņu darbā vēroja ne tikai žūrija, bet arī Latvijas Televīzija. Aicinām skatīties video!

Latvijas Televīzija: "Pozitīva attieksme un spēja saprotami izskaidrot sarežģīto – ne katrs skolotājs to spēj. Bet tos, kuri spēj, pamana un novērtē. Pirmām kārtām jau skolēni. Šovakar ar Ekselences balvām tiek sumināti visefektīvāk un mūsdienīgāk strādājošie Latvijas skolotāji, kuri ikdienā māca matemātiku, fiziku, bioloģiju un ķīmiju. Bet pirms apbalvošanas visi balvai izvirzītie satikās Mārupes vidusskolā, kur norisinājās finālistu pēdējais posms – atklāta mācību stunda. To vēroja arī Kārlis Miksons".

„Ekselences balvu” organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU Fondu.  Laureātiem 1400 eiro dāvināja balvas mecenāti - Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija sadarbībā ar sterilo zāļu formu ražotni SIA „PharmIdea", mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA "Metrum" un AS „Latvijas valsts meži". Dāvanas, profesionālās pilnveides nodarbības “Stundu plāni ClassFlow vidē”, visiem finālistiem bija sarūpējis izglītības uzņēmums „Lielvārds”.