Aicinām skolēnus uz konkursa noslēguma kārtu!

Izskaņai šogad tuvojas projekta organizētais vērienīgais konkurss skolēniem par ķīmiju, fiziku, bioloģiju un matemātiku. Ir noslēgusies konkursa virtuālā daļa – konkursa neklātienes kārtas, kas ik nedēļu interneta vietnē www.dzm.lv pulcēja 7. – 9. klašu skolēnus. No pagājušā gada oktobra līdz pat šī gada 13. martam, uz āķīgiem jautājumiem par dabaszinātnēm un matemātiku ir atbildējuši vairāk nekā 1100 skolēnu no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām.

Visiem konkursantiem izsakām pateicību par entuziasmu piedalīties konkursā 21 nedēļu garumā!

Regulāri elektroniski atbildot uz konkursa jautājumiem, konkursa noslēguma pasākumā – klātienes kārtā iekļuvuši 37 veiksmīgākie konkursanti, kas tika atlasīti saskaņā ar konkursa nolikumu.

Sveicam neklātienes kārtas uzvarētājus un aicinām piedalīties konkursa noslēguma pasākumā – klātienes kārtā 25.martā Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, lai konkursa ietvaros savstarpēji sacenstos pēdējo reizi - nu jau klātienē.

Klātienes kārtas dalībnieku saraksts: ŠEIT.
Katram sarakstā esošajam skolēnam, kā arī skolai, kuru pārstāv skolēns, ir izsūtīts e-pasts ar papildus informāciju par konkursu. Skolām informācija nosūtīta arī pa pastu.