Dabaszinātnes un matemātika ir aizraujošas! Nāc un pārliecinies izstādē „Baltijas grāmatu svētki 2011”!

Laikā no 3. - 6.martam projekts „Dabaszinātnes un matemātika” piedalās gada nozīmīgākajā grāmatniecības pasākumā Baltijas valstīs – starptautiskajā grāmatu un izdevniecību izstādē “Baltijas Grāmatu svētki 2011”, kas notiek Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Projekta stendā ir ko redzēt, dzirdēt un darīt ikvienam, jo īpaši skolēniem, viņu ģimenēm un skolotājiem! Izstādē projekts prezentē modernos mācību materiālus 7. – 12. klasei ķīmijā, fizikā, bioloģijā un matemātikā. Tā ir nebijusi iespēja vienuviet novērtēt un pašiem dzīvē darboties ar dažādiem mūsdienīgiem mācību materiāliem, kas pēdējo gadu laikā tapuši projektā, lai dabaszinātņu un matemātikas mācību process Latvijas skolās būtu laikam atbilstošs un skolēnam pievilcīgs.

SKOLĒNIEM izstādē palīdzēsim rast prieku mācīties! Bioloģiju, ķīmiju, fiziku un matemātiku šobrīd var apgūt, papildus grāmatām izmantojot informāciju tehnoloģiju sniegtās iespējas, spēlējot mācību spēles un piedaloties erudīcijas konkursos. Ieteiksim arī elektroniskus materiālus, ar kuru palīdzību sagatavoties pārbaudes darbiem!

VECĀKIEM pastāstīsim un parādīsim, kā šodien ir mainījusies skola, ko varam gaidīt no skolotājiem, kādi elektroniski mācību resursi pašmācībai skolēnam šobrīd pieejami, lai palīdzētu Jūsu skolēnam mācībās.

Bioloģijas, ķīmijas, fizikas un matemātikas SKOLOTĀJI ir aicināti, lai iegūtu jaunas idejas, kā motivēt skolēnus mācīties un veicināt interesi par eksaktajiem mācību priekšmetiem, lai iepazītos ar mācību materiāliem, filmām un spēlēm, kā arī lai saņemtu informāciju par tālākizglītības iespējām.

Projekta aktivitātes izstādē: ŠEIT!