DZM IC aicina - Mācāmies kopā!

01.03.2013.

Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs aicina skolotājus un skolu vadītājus - Mācāmies kopā!

Piedāvājam jaunas programmas un praksē izmēģinātas inovatīvas mācīšanās formas, kas atbilst skolotāju un skolu vadītāju vajadzībām. Programmas ietver tādas tēmas kā efektīva mācību stunda, mērķtiecīga informāciju tehnoloģiju lietošana, pamatprasmes skolēniem, vērtēšana, lai mācītos un daudzas citas. Visas nodarbības iespējams pielāgot Jums ērtam formātam: darbnīcas, semināri, meistarklases, mācīšanās grupas, treniņi, mācības tiešsaistē, individuālas konsultācijas u.c. Nodarbībās svarīga ikviena dalībnieka iesaistīšanās, tās ietver mācību stundu vērošanu un analīzi, lomu spēles, simulācijas, interaktīvus uzdevumus un darbu ar reālām dalībnieku dzīves situācijām.

Par nodarbību saturu, nodarbību formātu, ilgumu, vietu un laiku iespējams individuāli vienoties saskaņā ar Jūsu vajadzībām, interesēm un iespējām.

Plašāka informācija par DZM IC profesionālās pilnveides piedāvājumu: šeit