Vidusskolēni aicināti pieteikties Eksakto zinātņu dienai 2013

Vidusskolēni aicināti pieteikties Eksakto zinātņu dienai 2013
19.03.2013.

Latvijas Universitātē (LU) 19.aprīlī notiek ikgadējais pasākums ‘‘Eksakto zinātņu diena 2013’’. Līdz 2.aprīlim ikviens vidusskolēns, kuru interesē dabaszinātnes, matemātika un datorika, aicināts izveidot savu komandu un pieteikt dalību pasākumam  http://ej.uz/eksaktas.

„Eksakto zinātņu dienas 2013’’ gaitā tās dalībniekiem būs iespēja aktīvi pavadīt laiku ar draugiem, komandās pildot dažādus aizraujošus uzdevumus, sacenšoties ar citu Latvijas skolu komandām, un vienlaikus gūt priekšstatu par LU eksakto zinātņu studiju programmām, klātienē apmeklējot LU Datorikas, Bioloģijas, Ķīmijas un Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātēs.

Lai piedalītos „Eksakto zinātņu dienā 2013”, skolēniem:

•    Jāizveido 5 skolēnu komanda;
•    Laikā no 19.marta līdz 2. aprīlim komandai jāpiesakās pasākumam, aizpildot anketu
http://ej.uz/eksaktas ;
•    Laikā no 3. aprīļa līdz 15. aprīlim jāveic radošs mājasdarbs. Mājasdarba tēma dalībniekiem tiks izsludināta pēc 2.aprīļa.

Pasākumu rīko Latvijas Universitātes Ķīmijas, Bioloģijas, Fizikas un matemātikas, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu, kā arī Datorikas fakultāšu Studentu pašpārvaldes sadarbībā ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru. Pasākumu atbalsta Latvijas Valsts meži.

Plašāka informācija par pasākumu atrodama nolikumā.

 Informatīvs pasākuma video: