Astronomijas olimpiāde skolēniem

11.03.2014.

Latvijas Astronomijas biedrība aicina 8. – 12. klases skolēnus piedalīties Latvijas 42. atklātajā astronomijas olimpiādē. Olimpiāde notiks 4. un 5. aprīlī.

Pirmā kārta - piektdien, 4. aprīlī plkst. 14:00 Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē Zeļļu ielā 8*.
Programmā: astronomijas uzdevumi.
Uzdevumu risināšanas laikā drīkstēs izmantot mācību literatūru un kalkulatoru.

Otrā kārta - sestdien, 5. aprīlī plkst. 10:00 Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē Zeļļu ielā 8.
Programmā: mutiskas atbildes uz jautājumiem, rezultātu paziņošana, apbalvošana.

Dalībnieku pieteikšanās līdz 31. martam Latvijas Astronomijas biedrības mājas lapā.

Papildu informācija par astronomijas olimpiādēm internetā – Latvijas Astronomijas biedrības mājas lapā.

E-pasta adrese papildu uzziņām: lab@lab.lv

* Satiksme ar 2. tramvaju vai 4., 4.z, 7., 8., 21., 25., 38., 39., 55. autobusu līdz Eduarda Smiļģa ielai, vai mikroautobusiem, kas iet caur Āgenskalnu.