Skolēni aicināti uz Latvijas 40. atklāto fizikas olimpiādi

20.03.2015.

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultāte sadarbībā ar novadu partneriem rīko LATVIJAS 40. ATKLĀTO FIZIKAS OLIMPIĀDI, kurā par balvām cīnās 9. – 12. klašu skolēni no visas valsts, neatkarīgi no atzīmēm fizikā un panākumiem citās olimpiādēs. Atklātai olimpiādei ir raksturīgi nestandarta uzdevumi un eksperimenti. Šajā olimpiādē var iztikt arī bez formulu iekalšanas – risināšanas laikā drīkstēs izmantot jebkuru izziņas literatūru (izņemot uzdevumu krājumus ar atrisinājumiem). Olimpiāde notiks svētdien, 2015. gada 19. aprīlī.

Rīgā - LU Fizikas un matemātikas fakultātē, Zeļļu ielā 8. Sīkākai informācijai: Pāvels Nazarovs (nazarow@gmail.com, tālr. 28380211).

Daugavpilī - Daugavpils Centra vidusskolā, Kandavas ielā 17. Sīkākai informācijai: Jeļena Azareviča (azalena2@inbox.lv,   tālr.: 26523804).

Liepājā - Liepājas A. Puškina 2. vidusskolā, Liedaga ielā 5. Sīkākai informācijai: Raisa Stunžāne (fizikas@inbox.lv, tālr. 26131045).

Atklāšana pl.10:00. Iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama. Dalībnieku reģistrācija uz vietas pusstundu pirms atklāšanas.

Plašāka informācija