Video: Valsts prezidents piedalās Ekselences balvas pasniegšanā

02.03.2015.

25. februārī notika „Ekselences balvas" ceremonija, kurā tika apbalvoti 20 Latvijas inovatīvākie dabaszinātņu un matemātikas skolotāji. Dalībniekus sveica Valsts prezidents Andris Bērziņš, izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, LU rektors Mārcis Auziņš, LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra vadītāja Dace Namsone un balvas mecenāti.

„Ekselences balvu" finansē un 1400 eiro lielu naudas balvu četriem laureātiem bija sarūpējuši uzņēmēji – Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA "Metrum" un AS „Latvijas valsts meži". Visi 20 finālisti saņēma izglītības uzņēmuma „Lielvārds" Digitālās bibliotēkas 3.0 abonementu visam gadam un līdzdalību pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programmā "Pirmie soļi, lai mobilā ierīce kļūtu par palīgu mācībās".

Balvai skolotājus izvirzīja skolu vadība, vecāku un skolēnu organizācijas, skolotāju asociācijas un pašvaldības. „Ekselences balvu" organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU Fondu.

Video: Valsts prezidenta Preses dienests