Priecīgas un gaišas Lieldienas!

"Glabā Lieldienu sauli sirdī, glabā Lieldienu prieku arvien, lai pazūd tumsa, kas dvēseli tirdī, Lieldienu saule lai atspīd arvien!"

Lasīt vairāk >

Noskaidroti skolēnu virtuālā konkursa laureāti

Deviņas nedēļas, laikā no 11. janvāra līdz 13. martam, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (LU DZM IC) interneta vietnē www.dzm.lu.lv norisinājās virtuālais konkurss „Domā! Zini! Mācies!”. Apkopojot neklātienes kārtu rezultātus, noskaidroti 33 laureāti, kuri balvā ir ieguvuši dalību atraktīvā un izzinošā konkursa klātienes pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”, kas notiks 15.–16. aprīlī.

Lasīt vairāk >

Skolēni aicināti piedalīties konkursā Animāciju veidošana dinamiskajā matemātikas programmā GeoGebra

Līdz 31. martam 7. un 8. klašu skolēni aicināti piedalīties konkursā "Animāciju veidošana dinamiskajā matemātikas programmā GeoGebra". Pieteikšanās konkursam notiek elektroniski, aizpildot anketu. Konkursa mērķis ir popularizēt matemātikas programmu GeoGebra, rosināt skolēnus izmantot šo programmu labākas izpratnes iegūšanai matemātikā, attīstīt plānošanas prasmes un inženiertehnisko kompetenci. To organizē Jelgavas GeoGebras institūts sadarbībā ar Jelgavas Valsts ģimnāziju.