Skolēni aicināti piedalīties konkursā Animāciju veidošana dinamiskajā matemātikas programmā GeoGebra

07.03.2016.

Līdz 31. martam 7. un 8. klašu skolēni aicināti piedalīties konkursā "Animāciju veidošana dinamiskajā matemātikas programmā GeoGebra". Pieteikšanās konkursam notiek elektroniski, aizpildot anketuKonkursa mērķis ir popularizēt matemātikas programmu GeoGebra, rosināt skolēnus izmantot šo programmu labākas izpratnes iegūšanai matemātikā, attīstīt plānošanas prasmes un inženiertehnisko kompetenci. To organizē Jelgavas GeoGebras institūts sadarbībā ar Jelgavas Valsts ģimnāziju.

Plašāk par konkursu un tā noteikumiem lasāms nolikumā

2015. gada novembrī Jelgavas Valsts ģimnāzijai sadarbojoties ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru tika nodibināts Jelgavas GeoGebras institūts. Institūta mērķis ir dinamiskās matemātikas programmas GeoGebra popularizēšana, skolotāju apmācība un programmas lietotāju atbalsts Latvijā. Šobrīd tiek veidota GeoGebras dinamisko materiālu datu bāze atbilstoši Latvijas standartam.