Augu aizsardzības diena LU Botāniskajā dārzā

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Augu aizsardzības dienā 18. maijā aicinām iepazīt augus un ne tikai ...

Starptautiski atzīmētā Augu aizsardzības dienā 18. maijā no 9.00 līdz 16.00 zinātkāros aicinām uz LU Botānisko dārzu, īpaši gaidīti visu vecumu skolēni. Būs iespēja darboties pašiem, diskutēt, secināt - ielūkojoties augu iekšienē, uzzinot cik tie ir dažādi, kādēļ tie ir jāsaudzē, cik tie ir noderīgi un daudz ko citu. Botāniskajā dārzā būs vairākas „laboratorijas”: Šūnu, Augu anatomijas, Ķīmijas, Mikrobioloģijas, Ūdeņu, Purvu, un citas. Tajās interesenti kopā ar zinātniekiem un studentiem varēs pētīt dabu un diskutēt, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par iespējām studēt, par studenta un zinātnieka ikdienu un pētījumiem. Iepriekšējo gadu pasākumu attēlus var skatīt adresē http://www.botanika.lu.lv/nacciemos/pasakumi-un-izstades/augu-aizsardzibas-diena/ . Pasākumā piedalīsies pārstāvji no LU Botāniskā dārza, LU Bioloģijas fakultātes, LU Ķīmijas fakultātes, LU Dabaszinātņu un matemātikas centra, Dabas aizsardzības pārvaldes.
Vēl Augu aizsardzības dienā piedāvājam pašiem iespēju doties pa relikto, indīgo vai aizsargājamo augu takām, apskatīt LU Botāniskā dārza 90-gades izstādi un dārza apskates ekskursiju gida pavadībā - bez maksas (uz ekskursiju iepriekš jāpiesakās pa tālruni 67450852).
Informācija par 18. maija pasākumu kopumā 26390753.

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Augu aizsardzības dienas pasākumi 18. maijā notiks no plkst. 9:00 līdz 16:00. No maija līdz septembrim Botāniskais dārzs apmeklētājiem atvērts no plkst. 9:00 līdz 19:00. Ieejas maksa:
skolēniem Ls 0,50, pensionāriem un studentiem – Ls 1,00, pieaugušajiem – Ls 1,50. Ieeja bez maksas: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem, bērniem bāreņiem, daudzbērnu ģimenēm un politiski represētajām personām. Augu aizsardzības dienas pasākumā 18. maijā ieeja bez maksas vienam skolotājam, kurš pavada klasi.