Jauno fiziķu skolas nodarbība - Loģiski par elektroniku

Jauno fiziķu skolas 2 septītā nodarbība "Loģiski par elektroniku" notiks 14. aprīlī plkst. 10:00 LU Fizikas un matemātikas fakultātes telpās, Zeļļu ielā 8. Kas ir tranzistors? Ko tas dara un kā no tā var uztaisīt kaut ko tik noderīgu kā, piemēram, flash atmiņa? Kā visu elektroniku var regulēt tikai ar nullītēm un vieninieciņiem? Jā, tie ir interesanti jautājumi, un atbildes uz tiem vienkāršā un saprotamā veidā dalībniekiem centīsies izstāstīt  nodarbības laikā. Savukārt praktiskajos darbos būs iespēja kopīgi realizēt kādu elektronisku shēmu!

Nodarbības notiks piecas stundas - no plkst. 10:00 līdz 15:00. Šoreiz tiks sākts ar teorijas daļu, kam sekos praktiskā un populārzinātniskā daļa. Dalībniekiem lūgums ierasties pirms noteiktā nodarbības sākuma laika, lai paspētu iepazīties ar savu dienas plānu un netraucētu nodarbības norisi.

Tā kā Jauno fiziķu skolu atbalsta lieliskais "Fazer", starpbrīžos, kas ilgs 20-30 minūtes, ēdīsim cepumus un maizītes, kā arī dzersim tēju.

Nodarbībai līdz 12.aprīlim vēlams reģistrēties aizpildot elektronisko anketu.
Ja neizdodas, raksti e-pastu uz jfs@lu.lv

Uz nodarbību ieteicams paņemt līdzi:
1) Rakstāmpiederumus
2) Papīru, uz kā rakstīt
3) Labu garastāvokli
4) Kaut ko ēdamu
5) Krūzīti tējai
6) Kalkulatoru
7) Tiem, kas vēl nav reģistrēti skolas.lu.lv/jfs portālā - personu apliecinošs dokuments (bilde, personas kods)

Personu apliecinošs dokuments ir vajadzīgs tādēļ, lai dalībnieki varētu reģistrēt skolas.lu.lv/jfs portālā. Ar iepriekšēju reģistrēšanos tiek atvieglota nodarbību norise gan dalībniekiem, gan organizatoriem. Reģistrētiem lietotājiem ir daudz vieglāk sazināties ar organizatoriem, kā arī iespēja pildīt e-testus, tikt klāt slēgtām sadaļām, turklāt, ja izdomāsi turpmāko izglītību iegūt Latvijas Universitātē, tad jau būsi reģistrēts šajā e-vidē, kuru izmanto Latvijas Universitāte, un būsi radis ar to strādāt.