Jauno vides un ūdens pētnieku konkursi

Rīgas Dabaszinību skola informē, ka šogad 12. maijā jau 21. reizi notiek Jauno vides pētnieku konkurss un 14. reizi - Jauno ūdens pētnieku konkurss. Šajos konkursos nav priekšatlases, tādēļ ikvienam skolēnam ir iespēja prezentēt savu pētniecisko darbu un gūt pieredzi, diskutējot ar citiem konkursa dalībniekiem un kompetentu žūriju.

Rīgas Dabaszinību skola aicina mudināt skolēnus iesūtīt savus pētnieciskos darbus konkursam līdz 26. aprīlim. Ja pētījums ir par ūdeni vai ar to saistītām tēmām, var vienlaicīgi piedalīties abos konkursos.

Jauno vides pētnieku konkursa nolikums
Jauno ūdens pētnieku konkursa nolikums

Jauno ūdens pētnieku konkursa uzvarētājs pārstāvēs Latviju Stokholmas jauno ūdens pētnieku konkursā (Stockholm Junior Water Prize), savukārt, Jauno vides pētnieku konkursa dalībnieki sacentīsies arī par iespēju vienu mēnesi mācīties Upsalas Universitātes Erkena laboratorijas vasaras pētniecības skolā Zviedrijā.

Aicinām informēt savus skolēnus, kuri veikuši pētījumus par ūdeni un dažādiem citiem ar vidi saistītiem tematiem (bioloģija, ķīmija, fizika, ģeogrāfija, veselība u.c.)!