Mazās matemātikas universitātes sestā nodarbība

Mazās matemātikas universitātes sestā nodarbība
Šoreiz pirmdienā – 2012. gada 30. aprīlī, Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) telpās, Zeļļu ielā 8, notiks Mazās matemātikas universitātes (MMU) sestā nodarbība. Tajā būs iespēja uzzināt, kas ir nestriktas kopas, kā arī citādi paraudzīties uz skolas matemātiku.

Ar matemātikas „miglaino” daļu iepazīstinās LU FMF profesors Aleksandrs Šostaks un docente Ingrīda Uļjane. LU FMF asociētais profesors Jānis Mencis un studiju metodiķe Aira Kumerdanka sniegs netradicionālu ieskatu skolas matemātikā.

Reģistrēšanās nodarbībai notiks LU FMF 1. stāva gaitenī un sāksies plkst. 10:30. Nodarbība ilgs no plkst. 11:00 līdz 15:00. Starp nodarbības daļām ir paredzēta neliela pusdienu pauzīte, kuras sarūpēšanā atbalstu arī šajā nodarbībā sniedz FAZER.

Sestajā nodarbībā apbalvosim pagājušo nodarbību laureātus. Balvas iegādātas veikalā LUDO.

Lai pieteiktos MMU 6. nodarbībai, jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās forma LU A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas mājas lapā.  Uz nodarbību jāpiesakās laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Ja ir kādas neskaidrības, droši rakstiet uz nms@lu.lv.

Uz nodarbību līdzi jāņem:
•    rakstāmpiederumi;
•    papīrs pierakstiem;
•    kalkulators;
•    personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju.