Noskaidroti virtuālā skolēnu konkursa laureāti

16.04.2013.

13.aprīlī noslēdzies LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra organizētais virtuālais konkurss 7. – 9. klašu skolēniem. Apkopojot 12. neklātienes kārtu rezultātus, noskaidrots 31 veiksmīgākais konkursa dalībnieks no visas Latvijas. DZM IC komanda saka lielu paldies visiem konkursantiem par aktīvu dalību konkursā un sveic laureātus!

Trīsdesmit viens veiksmīgākais virtuālā konkursa dalībnieks balvā iegūst aizraujošu piedzīvojumu – trīs dienu radoši eksaktu pasākumu, kas notiks laikā no  š.g. 17. līdz 19.jūnijam Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes telpās un parkā (Zeļļu iela 8, Rīga).

Konkursa laureātu saraksts: šeit.

Trīs dienu garumā skolēnus pasākumā sagaida netradicionālas, aizraujošas nodarbībās, kurās būs iespēja paplašināt zināšanu loku eksaktajos mācību priekšmetos, pētīt, eksperimentēt, sadarboties, attīstīt komunikācijas un sadarbības prasmes un saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Visus laureātus līdz 30.aprīlim lūdzam sniegt ar vecākiem saskaņotu atbildi par savu dalību pasākumā. E-pastu ar informāciju nosūti konkursa koordinatorei Santai Margevičai uz e – pasta adresi dzmic@lu.lv vai zvani pa tālruni 67033740.

Konkursa neklātienes kārtas tika risināti no 2012. gada 8. oktobra līdz 2013.gada 13. aprīlim. Konkurss trīs mēnešu garumā katru otro nedēļu interneta vietnē www.dzm.lu.lv pulcināja skolēnus no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Konkursanti atbildēja uz āķīgiem un neierastiem jautājumiem ķīmijā, fizikā, bioloģijā un matemātikā, reizē papildinot savas zināšanas, raisot interesi par eksaktajiem mācību priekšmetiem un attīstot prasmi analizēt informāciju.

Konkursu  atbalsta  AS „Latvenergo” Enerģētikas muzejs, AS „Latvijas valsts meži”, AS „Latvijas Zaļais punkts”, Latvijas Dabas muzejs, Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs un apgāds „Zvaigzne ABC”.

Foto: Iepriekšējās sezonas konkursa noslēguma pasākums.
Toms Grīnbergs, LU Preses centrs