Dabaszinātņu skolotāji aicināti dalīties pieredzē konferencē

09.04.2015.

Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs aicina fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotājus pieteikties dalībai metodiski praktiskajā konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”, lai dalītos pieredzē ar savām veiksmīgākajām mācību stundām. Pieredzes pieteikumi tiks gaidīti līdz 8. maijam.

Izglītības kvalitātes atslēga ir tieši skolotāja reālais darbs mācību stundā, tāpēc ik gadus konferencē tiekas skolotāji, kuri gatavi savstarpēji dalīties pieredzē un „vērt savas klases durvis” kolēģiem.

Skolotāji aicināti iesūtīt  savas pieredzes pieteikumu, lai konferencē uzstātos ar mutisku prezentāciju (10 min) vai plakātu par veiksmīgu mācību stundu, kas atbilst kādam no tematiem:

Kā  es stundā radu  interesi  mācīties matemātiku/dabaszinātnes.
Kā  es veidoju stundu, lai attīstītu skolēna domāšanu.
Kā es mācu veidot modeļus vai eksperimentu  matemātikas/ dabaszinātņu stundā.
Kā es diferencēju mācīšanos stundā.
Kā es vadu stundas ārpus klases vai kā manā stundā ienāk reālā dzīve.
Kā skolēns manā stundā jēgpilni izmanto tehnoloģiju dažādās iespējas.

Pieteikumu skolotāji aicināti iesūtīt līdz 8. maijam uz e-pastu dzmic@lu.lv. Pieteikuma forma.

Konference notiks 21. augustā LU, Rīgā, Raiņa bulvārī 19. To organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm, Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību.