Noskaidroti skolēnu virtuālā konkursa laureāti

28.04.2015.

Piecu mēnešu garumā laikā no 2014. gada 24. novembra līdz 2015.gada 25. aprīlim Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv norisinājās virtuālais konkurss „Domā! Zini! Mācies!”. Starp aptuveni 200 dalībniekiem ir noskaidrots 31 laureāts, kurš balvā iegūst dalību atraktīvā un izzinošā trīs dienu pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”.

Konkursā piedalījās 7. – 9. klases skolēni. Katru otro nedēļu viņi risināja 8 āķīgus uzdevumus dabaszinātnēs un matemātikā, papildinot zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos, pierādot savu erudīciju un sacenšoties ar jauniešiem visā Latvijā. Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs konkursu organizē jau sesto gadu.

Centra komanda saka lielu paldies visiem dalībniekiem, kuri  parādīja sevi kā aizrautīgus, zinātkārus un erudītus jauniešus un nezaudēja entuziasmu visa konkursa garumā.

Konkurss notiek, pateicoties naftas produktu transportēšanas uzņēmuma SIA “LatRosTrans” finansiālam atbalstam. Projektu administrē Latvijas Universitātes Fonds un atbalsta Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un izglītības uzņēmums „Lielvārds”.

Foto: DZM IC arhīvs. 2013./14. m.g. konkursa noslēguma pasākums Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā.