Skolotāji aicināti dalīties pieredzē konferencē

Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs (DZM IC) aicina bioloģijas, fizikas, ķīmijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotājus pieteikties dalībai ikgadējā metodiski praktiskajā konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”, lai dalītos pieredzē.

Skolotāju asociāciju un LU DZM IC pārstāvji tikušies diskusijā

26. aprīlī Latvijas Universitātē (LU) tikās Latvijas skolotāju asociāciju valžu un LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (DZM IC) pārstāvji, lai diskutētu par situāciju dabaszinātņu mācību priekšmetos un matemātikā pirms plānotajām mācību satura reformām, balstoties uz valsts pētījumu programmas INOSOCTEREHI projekta ietvaros veiktajiem pētījumiem.

Lasīt vairāk >

Erudīti skolēni devušies „ekspedīcijā” uz zinātņu pasauli

15. un 16. aprīlī Latvijas Universitātē (LU) zinātkāri 7.-9. klases skolēni piedalījās radoši eksaktā pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”. Skolēni dalību pasākumā ieguva kā balvu, deviņu nedēļu garumā piedaloties LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (DZM IC) organizētajā virtuālajā konkursā „Domā! Zini! Mācies!”.