LU Botāniskajā dārzā tiek organizētas nodarbības skolēniem

Latvijas Universitātes Botāniskā dārza komanda organizē nodarbības skolēniem botānikas tēmu padziļinātai apgūšanai. Nodarbībās skolēni iegūs teorētiskas zināšanas, dosies ekskursijā pa dārzu, lai iepazītu augus, kā arī spēlēs tematiskas spēles.

Lasīt vairāk >

Skolotāji aicināti piedalīties STEM izpētes nedēļā

Matemātikas un dabaszinātņu skolotāji aicināti piedalīties projekta “Scientix” organizētajā tiešsaistes pasākumā "STEM izpētes nedēļa (STEM Discovery Week)", kas norisināsies no 24. līdz 30. aprīlim.

Lasīt vairāk >

Latvijas jaunie dabaszinātnieki gatavojas Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādei

Ir izvēlēti skolēni, kas pārstāvēs Latviju Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādē EUSO no 7. līdz 14. maijam Kopenhāgenā, Dānijā. Šogad vienā Latvijas komandā būs Laura Bukēviča (Rīgas 25. vidusskola), Kristers Kokars (Aizkraukles novada vidusskola), Anna Marija Sumrova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija), otrā – Anastasija Šļapina (Jelgavas Valsts ģimnāzija), Vilhelms Cinis, Anitra Zīle (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija).