Aicinām dabaszinātņu un matemātikas skolotājus dalīties pieredzē skolotāju konferencē

Papildināts 07.06.2012.

Cienījamie fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas un matemātikas skolotāji!

Aicinām Jūs piedalīties metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencē DABASZINĀTNES UN MATEMĀTIKA SKOLĀ – EFEKTĪVI UN RADOŠI.

Pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību. Konference notiks šī gada 29.augustā Latvijas Universitātē, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Esam pārliecināti, ka Jums ir uzkrāta veiksmīga pieredze, kā saistoši un ar labiem rezultātiem mācīt skolēniem fiziku, ķīmiju, bioloģiju, ģeogrāfiju vai matemātiku. Rosinām Jūs aktīvi iesaistīties konferences darbā, daloties pieredzē ar savas prakses labajiem piemēriem!

Skolotāju pieredzes piemēru par darbu klasē – es daru tā – iespējamie tematiskie loki:
•    Kā mērķtiecīgi izmantot tehnoloģijas stundā/mācību procesā.
•    Kā palīdzēt skolēnam kļūt par pētnieku mācību stundā.
•    Kā strādāt uz rezultātu mācību stundā, lai palīdzētu skolēnam mācīties.
•    Kā strādāt ar spējīgākajiem/talantīgajiem skolēniem.

Aicinām pieteikties dalībai konferencē, izvēloties iepazīstināšanai ar savu pieredzi
•posteri,
•mutisku prezentāciju vai
•vadīt darbnīcu.

Lai  iesaistītos konferences darbā, lūdzam elektroniski aizpildīt un nosūtīt pieteikuma anketu.  Anketa jānosūta dzmic@lu.lv , dokumenta nosaukumā ierakstot savu vārdu un uzvārdu, piemēram, Pieteikums_Janis_Berzins.
Anketas iesūtīšanas datums pagarināts līdz 15.06.2012.!

Skolotāji, kas anketas iesūtījuši līdz 1.06.2012. apstiprinājumu iekļaušanai konferences programmā saņems līdz 08.06.2012. Savukārt tie, kas anketas iesūtījuši laikā no 01.06.2012. līdz 15.06.2012., apstiprinājumu saņems līdz 19.06.2012.

Tiks veidots elektronisks konferences dalībnieku pieredzes materiālu krājums.  Jūsu pieredzes metodisko materiālu krājumam 1 – 4 A4  lpp. apjomā jāiesniedz līdz 22.06.2012.

Pārējiem dalībniekiem pieteikšanās dalībai konferencē būs iespējama elektroniski no 13. 08.2012. Lūdzam sekot informācijai www.dzm.lu.lv .