Noslēdzies konkurss Latvijas izglītības iestāžu pedagogiem

Noslēdzies Zaļās jostas sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU Fizikas un matemātikas fakultātes „Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs” izsludinātais konkurss Latvijas izglītības iestāžu pedagogiem „Interaktīvu mācību metožu izmantošana vides izglītības īstenošanā, integrējot mācību stundās jautājumus par klimata pārmaiņu veicinošo faktoru samazināšanas iespējām skolā un mājās”.

Lasīt vairāk >

Aicinām uz Šveices profesora lekciju - Kāpēc skolēniem un studentiem ir grūtības apgūt fiziku

Ceturtdien, 30.maijā, plkst. 16.00 Latvijas Universitātes (LU) Fizikas un matemātikas fakultātē, 233.auditorijā publisku lekciju „Kāpēc skolēniem un studentiem ir grūtības apgūt fiziku?” lasīs fiziķis, profesors Peters Labude (Peter Labudde) no Šveices. Aicināts ikviens interesents!

Lasīt vairāk >

Latvijas Universitātes pasākumā skolēni iejūtas detektīvu un snaiperu lomās

Sestdien, 11.maijā notika Latvijas Universitātes (LU) Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas pasākums „Daba un zinātne - aizraujoši!”, kurā visas dienas garumā 80 vidusskolēni eksakto mācību priekšmetu darbnīcās pētīja, eksperimentēja un citādi apliecināja savus spēkus dabaszinātnēs. Pasākums notika LU Fizikas un matemātikas fakultātes teritorijā, Zeļļu ielā 8, Rīgā.

Lasīt vairāk >

Skolotāji tiekas pieredzes stāstu darbnīcās Mācāmies kopā

Ceturtdien, 9.maijā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs organizē skolotāju pieredzes stāstu darbnīcas „Mācāmies kopā”. Darbnīcās vienkopus pulcēsies un labās prakses piemēros dalīsies skolotāji un skolu vadītāji, kas šajā mācību gadā, savstarpēji sadarbojoties, profesionāli pilnveidojušies un īsteno reālas pārmaiņas savās skolās. Pasākums notiks LU Fizikas un matemātikas fakultātes telpās, Zeļļu ielā 8, Rīgā.