Dabaszinātņu skolotāji aicināti pieteikties projekta Scientix konferencei Briselē

Dabaszinātņu skolotāji aicināti pieteikties projekta Scientix konferencei Briselē
30.05.2014.

Laikā no 24. līdz 26. oktobrim Briselē, Beļģijā notiks otrā projekta „Scientix” konference, kas dabaszinātņu, matemātikas, inženierzinātņu un tehnoloģiju (STEM) izglītībā ir viens no nozīmīgākajiem pieredzes apmaiņas un tīklošanās pasākumiem Eiropā. Dalība konferencē ir bezmaksas – visiem dalībniekiem tiks segtas nakšņošanas un ēdināšanas izmaksas.


„Scientix” konferencē piedalīsies ap 550 skolotāju, politikas veidotāju, pētnieku un projektu vadītāju. Tā ir unikāla iespēja uzzināt par dažādiem Eiropas dabaszinātņu izglītības projektiem, iepazīties ar cilvēkiem, kuri darbojas šajos projektos, kā arī dalīties profesionālajā pieredzē un labās prakses piemēros ar kolēģiem no visas Eiropas. Tāpat konference dod iespēju iepazīt „Scientix” kopienu un portālu.

Konferencei iespējams pieteikties gan ar savu uzstāšanos, gan kā apmeklētājam:

•    Lai piedalītos ar savu prezentāciju, stendu, praktisku darbnīcu vai apaļā galda diskusiju, līdz 31.jūlijam savas iecerētās aktivitātes kopsavilkums jāiesniedz: šeit. Dalībnieki tiks apstiprināti līdz 31.augustam.

•    Lai pieteiktos kā apmeklētājs, skolotājam līdz 25. jūnijam elektroniski jāaizpilda anketa.  Pieteikties var ikviens topošais vai esošas dabaszinātņu, matemātikas, tehnoloģiju skolotājs. „Scientix” segs izdevumus par lidojuma biļetēm uz konferenci kopā 200 skolotājiem. Dalībnieki tiks apstiprināti līdz 7. jūlijam.

Plašāka informācija par konferenci un iespējām pieteikt dalību konferencē atrodama projekta „Scientix” portālā.

„Scientix” ir  Eiropas Savienības 7. ietvarprogrammas „Zinātne sabiedrībā” (Science in Society, SiS) finansēts projekts.  Tā ir  kopiena dabaszinātņu izglītībai Eiropā (The community for science education in Europe), kuras mērķis ir Eiropas Savienības ietvaros dalīties un izplatīt labās prakses piemērus dabaszinātņu izglītībā. Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs ir projekta nacionālais kontaktpunkts Eiropā.