Noskaidroti virtuālā skolēnu konkursa Domā! Zini! Mācies! laureāti

07.05.2014.

25.aprīlī noslēgusies LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra organizētā virtuālā konkursa „Domā! Zini! Mācies!” piektā sezona. Konkurss centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv notika pusgada garumā. Tā laikā 7. – 9. klases skolēni atbildēja uz jautājumiem dabaszinātnēs un matemātikā, lai gūtu jaunas zināšanas, trenētu prātu un sacenstos erudīcijā ar vienaudžiem no visas Latvijas.

Apkopojot 12. neklātienes kārtu rezultātus, noskaidroti 33 veiksmīgākie konkursa dalībnieki. DZM IC komanda saka lielu paldies visiem konkursantiem par aktīvu dalību konkursā un sveic laureātus!

Konkursa laureātu saraksts.

Trīsdesmit trīs veiksmīgākie virtuālā konkursa dalībnieki balvā iegūst piedzīvojumu – dalību aizraujošā un izzinošā pasākumā, kas 11. jūnijā notiks Rīgas Zooloģiskajā dārzā*.

Konkursu atbalsta izglītības uzņēmums „Lielvārds”, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un AS „Latvenergo” Enerģētikas muzejs.

Foto: Iepriekšējās sezonas konkursa noslēguma pasākums
Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

*Ielūgumu piedalīties pasākumā kopā ar plašāku informāciju laureāti saņems privātā e-pastā.