Iznācis ceturtais starptautiskā izglītības projekta PROFILES izdevums

10.06.2013.

Jau iepriekš esam ziņojuši,  ka Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra un Ķīmijas fakultātes komandas iesaistījušās vērienīgā Eiropas Komisijas atbalstīta projekta PROFILES „Profesionāls, reflektīvs skatījums uz pētniecībā balstītu mācīšanos dabaszinātņu izglītībā” īstenošanā. Projekts apvieno 20 valstu 21 partneriestādi, kuras vēlas pilnveidot dabaszinātņu izglītību skolās.

Tikko iznācis projekta ceturtais informatīvais izdevums, kurš veltīts skolotāju profesionālās pilnveides tēmai. Dace Namsone, Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra vadītāja, izdevumā izklāstījusi Latvijas pieredzi attiecībā uz savas darbības izpētes pētījumu kā vienu no skolotāju profesionālās pilnveides formām.

Aicinām iepazīties ar izdevumu un informējam, ka pavisam drīz Jūsu rīcībā nodosim PROFILES izdevumu latviešu valodā.

PROFILES ceturtais izdevums angļu valodā (pdf)