Publicēts projekta PROFILES 5. izdevums

26.06.2014.

Latvijas Universitāte kopā ar 19 valstu 21 partneriestādi īsteno Eiropas Savienības 7. ietvarprogrammas Zinātne sabiedrībā finansētu projektu PROFILES, kura mērķis ir uzlabot dabaszinātņu izglītību skolās Eiropā.

Lai skolotājus un citus interesentus informētu par projektā notiekošo, PROFILES komanda Latvijā ir sagatavojusi nu jau piekto informatīvo izdevumu. Tajā lasītājiem piedāvājam iepazīties ar Avi Hofšteina (Veicmana Zinātnes institūts Izraēlā) rakstu par vienu no projekta PROFILES galvenajiem mērķiem – skolotāju personīgās līdzatbildības veicināšanu, profesionāli pilnveidojoties saskaņā ar PROFILES piedāvātajām idejām.

Tāpat izdevumā turpinām publicēt PROFILES pētniecisko projektu piemērus. Šoreiz skolotājus aicinām savās fizikas stundās izmēģināt projektu „Kurš uzbūvēs visātrāko laivu“, kā arī bioloģijas vai ķīmijas stundā projektu – „Diagnostika medicīnā“.

Projekta "PROFILES" 5. izdevums
(pdf)

Plašāk par projektu variet lasīt: www.profiles.lu.lv