Konference dabaszinātņu skolotājiem notiks 21. augustā

08.06.2015.

Kā ik gadus Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs aicina fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotājus piedalīties metodiski praktiskajā konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Šogad konference notiks 21. augustā LU, Rīgā, Raiņa bulvārī 19. Dalību konferencē varēs pieteikt augustā,  elektroniski reģistrējoties centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv.

Izglītības kvalitātes atslēga ir tieši skolotāja reālais darbs mācību stundā, tāpēc ik gadus konferencē tiekas skolotāji, kuri gatavi savstarpēji dalīties pieredzē un „vērt savas klases durvis” kolēģiem. Šogad dalībai pieredzē ar savām veiksmīgākajām mācību stundām pieteikušies 55 skolotāji, kuri gan uzstāsies ar mutisku prezentāciju, gan piedalīsies plakātu sesijās par kādu no tēmām:

Kā  es stundā radu  interesi  mācīties matemātiku/dabaszinātnes.
Kā  es veidoju stundu, lai attīstītu skolēna domāšanu.
Kā es mācu veidot modeļus vai eksperimentu  matemātikas/ dabaszinātņu stundā.
Kā es diferencēju mācīšanos stundā.
Kā es vadu stundas ārpus klases vai kā manā stundā ienāk reālā dzīve.
Kā skolēns manā stundā jēgpilni izmanto tehnoloģiju dažādās iespējas.

Konferenci organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm, Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību.

Foto: DZM IC arhīvs; konference 2014. gadā.