Vasaras skola - Grandiozā ekspedīcija Liepājā

18. jūlijā Liepājas 15.vidusskolā savu 12 dienu ceļojumu uzsāka "Iespējamās misijas" Vasaras skola "Grandiozā ekspedīcija", kuras ietvaros 70 pētnieki - Liepājas skolu skolēni kopā ar diženiem ceļotājiem - "Iespējamās misijas" Ceturtā iesaukuma dalībniekiem, iepazīs kontinentus un iegūs jaunas zināšanas. Nometni un nodarbības vada Iespējamās misijas skolotāji un programmas absolventi. Vasaras skolas saturu un mācību materiālus eksaktajos mācību priekšmetos izstrādājuši projekta "Dabaszinātnes un matemātika" speciālisti.

Lasīt vairāk >

Izglītības izstāde “Daba un zinātne skolā! Aizraujoši!”

Papildināts 03.08.2011. Aicinām uz izglītības izstādi “Daba un zinātne skolā! Aizraujoši!”, kas no 25. – 27. augustam notiks Dailes teātrī, Brīvības ielā 75, Rīgā. Izstādes stendos un interaktīvajās darbnīcās tiks prezentēts viss aktuālākais par dabaszinātņu un matemātikas izglītību Latvijā, kas pēdējo gadu laikā paveikts sadarbībā ar pašvaldībām, uzņēmējiem, skolām un augstskolām. Trīs dienu garumā ikvienam būs iespēja iepazīties, vienuviet novērtēt un pašiem izmēģināt dažādus mūsdienīgus ķīmijas, fizikas, bioloģijas un matemātikas mācību materiālus un līdzekļus, kas maina skolu ikdienu - skolotāja un skolēna darbu klasē un vidi skolā. Skolotājiem būs iespēja gūt radošas idejas, kā papildināt mācību procesu jaunajā mācību gadā. Savukārt skolēni un vecāki varēs uzzināt, kas pieejams, lai eksaktos mācību priekšmetus mācītos ar izpratni, prieku un aizrautību.

Lasīt vairāk >