Izglītības izstāde “Daba un zinātne skolā! Aizraujoši!”

Aicinām uz izglītības izstādi “Daba un zinātne skolā! Aizraujoši!”, kas no 25. – 27. augustam notiks Dailes teātrī, Brīvības ielā 75, Rīgā. Izstādes stendos un interaktīvajās darbnīcās tiks prezentēts viss aktuālākais  par dabaszinātņu un matemātikas izglītību Latvijā, kas pēdējo gadu laikā paveikts sadarbībā ar pašvaldībām, uzņēmējiem, skolām un augstskolām.

Uz  „piedzīvojumu dabaszinātņu un matemātikas izglītības pasaulē” izstādes ietvaros Jūs aicina „Dabaszinātņu un matemātikas nedēļas 2011” rīkotāji - projekts „Dabaszinātnes un matemātika”, Valsts izglītības satura centrs, Izglītības un zinātnes ministrija, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, Rīgas dome, Latvijas Universitāte  un partneri.

Trīs dienu garumā ikvienam būs iespēja iepazīties, vienuviet novērtēt un pašiem izmēģināt dažādus mūsdienīgus ķīmijas, fizikas, bioloģijas un matemātikas mācību materiālus un līdzekļus, kas maina skolu ikdienu - skolotāja un skolēna darbu klasē un vidi skolā. Skolotājiem būs iespēja gūt radošas idejas, kā papildināt mācību procesu jaunajā mācību gadā. Savukārt skolēni un vecāki varēs uzzināt, kas pieejams, lai eksaktos mācību priekšmetus mācītos ar izpratni, prieku un aizrautību.

Izstādes darba laiks:
•    Izstādes atklāšana 25. augustā plkst. 12.00.
•    25. – 26. augustā no plkst. 10.00 - 18.00.
•    27.augustā no plkst. 10.00 - 17.00.

Ieskats izstādes norisē:
•    Projekta „Dabaszinātnes un matemātika” komanda vadīs darbnīcas par formatīvās vērtēšanas praktisko pieredzi, mācību spēļu izmantojumu klasē,  par to, ko patiesībā mēra PISA u.c.
•      „Iespējamās misijas” jaunie skolotāji  dalīsies pieredzē par mācību video un interesantu mācību metožu  izmantojumu mācību stundā.
•     RTU laboratorijas laikā būs iespēja ielūkoties mācību satura krātuvē  eduspace.lv un izveidot savai skolai bezmaksas e-mācību vidi, lai pilnveidotu uz tehnoloģijām balstītu mācību procesu.
•     Latvijas Jauno zinātnieku apvienība pastāstīs par pētījumu rezultātu, izgudrojumu un produktu, kā arī aicinās iejusties izgudrotāja lomā.
•     Latvijas Universitāte un Daugavpils Universitāte aicinās uz tikšanos ar zinātniekiem.
•    Izdevniecība „Lielvārds”, SIA „Microsoft Latvija” u.c. uzņēmumi prezentēs jaunāko aprīkojumu un mūsdienīgākās tehnoloģijas mācību procesam eksaktajos priekšmetos.
•    Uz Dailes teātra pagalmu būs atceļojusi interaktīva ceļojošā izstāde „Mobilā ekspozīcija” jeb „Inovācijas busiņš”, kas popularizēs dabas un dzīvības zinātnes, interesantus tehnoloģiskos risinājumus, inovācijas būtību un daudzpusīgumu.
•    Portāls „Uzdevumi.lv” apmeklētājus aicinās praktiski izmēģināt uzdevumu risināšanu portāla Virtuālajā skolā, izveidot sasaiti ar „E-klases sistēmu” un izstrādāt pārbaudes darbus.
•    Izdevniecības „Lielvārds” un „LU Akadēmiskais apgāds” piedāvās iespēju iegādāties mācību grāmatas jaunajam mācību gadam.

Tas nebūt vēl nav viss! Tiekamies izstādē!

Ieeja bez maksas!