Skolotāju konferencē atklāta akcija skolām „Nāc un dari kopā ar mums!”

Papildināts 30.08.2012. Trešdien, 29. augustā aizvadīta Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra organizētā konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Konferencē Latvijas Universitātē pulcējās ap 600 ķīmijas, bioloģijas, fizikas, ģeogrāfijas un matemātikas skolotāju, izglītības ekspertu un uzņēmēju, lai dalītos efektīvās un radošās idejās, kā panākt, lai skolēnu mācīšanās uzlabotos un būtu atbilstoša šodienas dzīves prasībām katrā klasē katrā Latvijas skolā.

Lasīt vairāk >

„Nāc un dari kopā ar mums!” - akciju skolām atklās skolotāju konferencē

Trešdien, 29. augustā Latvijas Universitātē notiks metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Konferencē spēkus apvienos skolotāji, izglītības eksperti, uzņēmēji un visi interesenti, kuri jau strādā, lai skolēni Latvijā būtu zinoši, uzņēmīgi, radoši un motivēti, mācītos būt pētnieki, izmantotu informācijas tehnoloģijas un mācītos arī ārpus klases.

Reģistrācija konferencei noslēgusies

No 13.augusta fizikas, ķīmijas, bioloģijas, matemātikas un ģeogrāfijas skolotāji bija aicināti reģistrēt dalību metodiski praktiskai dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencei „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”, kas notiks šī gada 29.augustā plkst. 10.00 – 17.00 Latvijas Universitātē (Raiņa bulvārī 19, Rīgā). DZM IC komanda ir gandarīta par skolotāju lielo aktivitāti un interesi. Piecu dienu laikā uz konferenci ir pieteikušies 580 skolotāji. Pateicamies par lielo atsaucību! Lai gan reģistrāciju tika plānots slēgt 22.augustā, ierobežotā dalībnieku skaita dēļ tā tiek noslēgta 17. augustā.

Lasīt vairāk >

„Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši” : konference veiksmīgam mācību gadam

Papildināts 13.08.2012. Šī gada 29.augustā plkst. 10.00 – 17.00 Latvijas Universitātē (Raiņa bulvārī 19, Rīgā) notiks metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Fizikas, ķīmijas, bioloģijas, matemātikas un ģeogrāfijas skolotāji sākot no 13.augusta aicināti reģistrēt dalību konferencē interneta vietnē www.dzm.lu.lv.

Lasīt vairāk >

Latvijas komanda Starptautiskajā ķīmijas olimpiādē izcīna trīs medaļas un atzinību

Šogad 44. Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (IChO 44) notika ASV galvaspilsētā Vašingtonā no 21. līdz 31. jūlijam un tajā piedalījās Latvijas komanda ar četriem skolēniem un diviem mentoriem. Latvijas komandas skolēni 72 valstu dalībnieku konkurencē ieguva vienu sudraba, divas bronzas medaļas un vienu atzinību.