Reģistrācija konferencei noslēgusies

No 13.augusta fizikas, ķīmijas, bioloģijas, matemātikas un ģeogrāfijas skolotāji bija aicināti reģistrēt dalību metodiski praktiskai dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencei „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”, kas notiks šī gada 29.augustā plkst. 10.00 – 17.00 Latvijas Universitātē (Raiņa bulvārī 19, Rīgā).

DZM IC komanda ir gandarīta par skolotāju lielo aktivitāti un interesi. Piecu dienu laikā uz konferenci ir pieteikušies 580 skolotāji. Pateicamies par lielo atsaucību!

Lai gan reģistrāciju tika plānots slēgt 22.augustā, ierobežotā dalībnieku skaita dēļ tā tiek noslēgta 17. augustā.

Tos skolotājus, kuri ir reģistrējušies skolotāju pieredzes darbnīcām „Tīmekļa līmlapiņas „Lino” virtuālajiem projektiem”, „Statistisko datu izmantošana skolēnu patstāvīgas pētnieciskas darbības veicināšanā”, „Starptautisko sadarbības projektu eTwinning īstenošana mācību stundās” vai  „Efektīva mājas darbu sistēma interneta vidē ar programmu GenExis” aicinām, ja ir iespēja, pašu ērtībai līdzi ņemt portatīvos datorus.

Konferenci organizē Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs un Bioloģijas skolotāju asociācija, Fizikas skolotāju asociācija, Matemātikas skolotāju apvienība sadarbībā ar Latvijas Universitātes dabaszinātņu fakultātēm.