Sveicam ar jauno mācību gadu

Lai efektīvs un radošs jaunais mācību gads!

Lasīt vairāk >

Dabaszinātņu skolotāji konferencē LU guvuši praktiskas idejas, kā ieinteresēt skolēnus

Trešdien, 28.augustā, Latvijas Universitātes (LU) bija sapulcējušies ap 600 skolotāju, lai konferences „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši” ietvaros mācītos viens no otra un gūtu jaunas idejas, kā skolēnus aizraut ar dabaszinātnēm. Skolotāji klausījās, diskutēja un aktīvi darbojās trīsdesmit divās darbnīcās un semināros, interaktīvā izstādē un forumos.

Lasīt vairāk >

Dabaszinātņu skolotāji LU dalīsies pieredzē par aizraujošu mācīšanu

Konferencē Latvijas Universitātē (LU) 28. augustā vairāk nekā 500 skolotāju, augstskolu mācībspēku, izglītības politikas veidotāju, ekspertu un uzņēmēju tiksies, lai trīsdesmit divās darbnīcās un semināros, interaktīvā izstādē, forumos un diskusijās kopīgi meklētu veidus un iespējas, kā mācību procesu dabaszinātnēs un matemātikā vērst efektīvāku, mērķtiecīgāku un skolēniem saistošāku.

Reģistrācija konferencei noslēgusies

Sākot ar 15.augustu fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotāji tika aicināti reģistrēt dalību ikgadējā metodiski praktiskajā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Pasakāmies ikvienam interesentam un augstu novērtējam skolotāju lielo atsaucību. Jau pirmajās reģistrācijas dienās tika aizpildītas visas konferences vietas. Konference notiks 28. augustā Latvijas Universitātē (LU), Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Lasīt vairāk >

Aicinām reģistrēties ikgadējai dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencei

Latvijas Universitātē (LU) 28. augustā jau ceturto gadu notiks metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Sākot ar 15.augusta plkst. 10.00 fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību, matemātikas skolotāji, kā arī ikviens interesents aicināts elektroniski reģistrēt dalību konferencē.