Aicinām reģistrēties ikgadējai dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencei

Aicinām reģistrēties ikgadējai dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencei
15.08.2013.

Latvijas Universitātē (LU) 28. augustā jau ceturto gadu notiks metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Sākot ar 15.augusta plkst. 10.00 fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību, matemātikas skolotāji, kā arī ikviens interesents aicināts elektroniski reģistrēt dalību konferencē.


Trīsdesmit divās konferences darbnīcās, semināros un vairākās plakātu sesijās eksakto mācību priekšmetu skolotājiem būs iespēja tikties ar saviem kolēģiem, lai dalītos praktiskās idejās veiksmīgam jaunā mācību gada sākumam. Tāpat konference pedagogiem sniegs iespēju tikties ar izglītības politikas veidotājiem, ekspertiem un uzņēmējiem, lai diskutētu par pēdējā laikā tik aktuālajiem centralizēto eksāmenu jautājumiem: kādi ir obligātā eksāmena ieguvumi un zaudējumi, vērtējot no skolotāju, augstskolu mācībspēku un uzņēmēju perspektīvas; kā skaidrojami plašsaziņas līdzekļos nesen plaši diskutētie matemātikas eksāmena rezultāti u.c.

Tāpat kā citus gadus Latvijas Universitātes Lielajā aulā noritēs arī vērienīga interaktīvā izstāde, kurā dalībnieki varēs iepazīties ar aktualitātēm gan izglītības tehnoloģiju pasaulē, gan plašām iespējām, kā veicināt skolēnu interesi mācīties, darbojoties klasē un ārpus tās.

Ik gadu konference pulcē ap 600 skolotāju un nozares ekspertu. Organizatori aicina interesentus reģistrēties dalībai savlaicīgi. Katram dalībniekam, atbilstoši savām interesēm, reģistrējoties būs iespēja veidot savu individuālo darba kārtību.

Pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm un Latvijas Bioloģijas, Fizikas, Matemātikas un Ķīmijas skolotāju asociācijām. Konference notiks Latvijas Universitātē, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Konferences programma un reģistrācija konferencei: šeit