Reģistrācija konferencei noslēgusies

19.08.2013.

Sākot ar
15.augustu fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotāji tika aicināti reģistrēt dalību ikgadējā metodiski praktiskajā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Pasakāmies ikvienam interesentam un augstu novērtējam skolotāju lielo atsaucību. Jau pirmajās reģistrācijas dienās tika aizpildītas visas konferences vietas. Konference notiks 28. augustā Latvijas Universitātē (LU), Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Trīsdesmit divās konferences darbnīcās, semināros un vairākās plakātu sesijās eksakto mācību priekšmetu skolotājiem būs iespēja tikties ar saviem kolēģiem, lai dalītos praktiskās idejās veiksmīgam jaunā mācību gada sākumam. Tāpat konference pedagogiem sniegs iespēju tikties ar izglītības politikas veidotājiem, ekspertiem un uzņēmējiem, lai diskutētu par pēdējā laikā tik aktuālajiem centralizēto eksāmenu jautājumiem: kādi ir obligātā eksāmena ieguvumi un zaudējumi, vērtējot no skolotāju, augstskolu mācībspēku un uzņēmēju perspektīvas; kā skaidrojami plašsaziņas līdzekļos nesen plaši diskutētie matemātikas eksāmena rezultāti u.c.

Tāpat kā citus gadus Latvijas Universitātes Lielajā aulā noritēs arī vērienīga interaktīvā izstāde, kurā dalībnieki varēs iepazīties ar aktualitātēm gan izglītības tehnoloģiju pasaulē, gan plašām iespējām, kā veicināt skolēnu interesi mācīties, darbojoties klasē un ārpus tās.

Ik gadu konference pulcē ap 600 skolotāju un nozares ekspertu. Organizatori aicina interesentus reģistrēties dalībai savlaicīgi. Katram dalībniekam, atbilstoši savām interesēm, reģistrējoties būs iespēja veidot savu individuālo darba kārtību.

Pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm un Latvijas Bioloģijas, Fizikas, Matemātikas un Ķīmijas skolotāju asociācijām.

Konferences programma: šeit.