Varēs reģistrēties vērienīgākajai dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencei

Papildināts 12.08.2014.

Latvijas Universitātē (LU) 22. augustā piekto gadu notiks metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Jau no otrdienas, 12.augusta, plkst. 12.00 fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotāji aicināti elektroniski reģistrēt dalību konferencē interneta vietnē www.dzm.lu.lv.

Tāpat kā ik gadu konference būs skolotāju tikšanās, ideju apmaiņas un ģenerēšanas vieta, gatavojoties jaunajam darba cēlienam. Trīsdesmit konferences darbnīcās un semināros tiks izmēģinātas izglītības tehnoloģijas, apzinātas metodes skolēnu motivācijas celšanai, izspēlētas spēles skolēna dziļākas izpratnes veicināšanai, diskutēti paņēmieni pētniecībai mācību stundās u.c. Konferences plenārsēdē un forumā šogad tiks akcentēta tēma par ceļu no skolas sola līdz darba tirgum eksaktajā jomā.

Interaktīvajā izstādē, kas notiks LU Lielajā aulā, vienkopus pulcēsies un jaunas idejas, risinājumus un praktiskus piemērus radošam un efektīvam mācību darbam klasē un ārpus tās sniegs izglītības, izziņas un zinātnes centri, izglītības tehnoloģiju un aprīkojuma uzņēmumi, izdevniecības, muzeji, institūti, botāniskais un zooloģiskais dārzs. Tāpat Lielajā aulā savā pieredzē vairākās plakātu sesijās dalīsies paši skolotāji.

Ik gadu konference pulcē ap 600 skolotāju un nozares ekspertu. Organizatori aicina interesentus reģistrēties dalībai savlaicīgi. Katram dalībniekam, atbilstoši savām interesēm, reģistrējoties būs iespēja veidot savu individuālo darba kārtību.

Pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm un Latvijas Bioloģijas, Fizikas, Matemātikas un Ķīmijas skolotāju asociācijām, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību. Pasākumu atbalsta LU Juridiskā fakultāte. Konference notiks Latvijas Universitātē, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Konferences programma

Iet uz reģistrāciju!