Skolotāji diskutējuši un dalījušies pieredzē, kā uzlabot mācīšanas kvalitāti

24. augustā Latvijas Universitātē notika vērienīgākā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference, kurā tikās vairāk nekā 650 skolotāju, augstskolu mācībspēku, ekspertu, zinātnieku un uzņēmēju, lai diskutētu, kā uzlabot mācīšanas kvalitāti.

Lasīt vairāk >

Skolotāji aicināti pieteikties A programmas kursiem

Bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji aicināti pieteikties Izglītības un zinātnes ministrijas apmaksātiem A programmas kursiem 24 stundu apjomā.

Noslēgusies elektroniskā reģistrācija konferencei

Noslēgusies elektroniskā reģistrācija bioloģijas, fizikas, ģeogrāfijas, ķīmijas, dabaszinību un matemātikas skolotāju metodiski praktiskajai konferencei „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Reģistrēties varēja no 15. augusta plkst. 12.00 līdz 18. augusta plkst. 24.00.

Lasīt vairāk >

Vērienīgākā domu apmaiņa par skolēnu rezultātu uzlabošanu

24. augustā Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, Rīgā notiks vērienīgākā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”, kurā būs lielākā risinājumu ieguves vieta un domu apmaiņa tam, ko darīt, lai notiktu padziļināta mācīšanās un skolēnu eksāmenu rezultāti būtu labāki.

Izglītības konference „Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm” Ķelnē

Bērnu Vides skola, projekta „Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm” komanda un GLOBE programmas Eiropas un Eirāzijas reģionālais koordinācijas birojs aicina skolotājus piedalīties 3. izglītības konferencē «Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm», kas notiks Ķelnes universitātē, Vācijā, 2016. gada 28.-30. septembrī.

Elektroniskā reģistrācija skolotāju konferencei

Sākusies elektroniskā reģistrācija bioloģijas, fizikas, ģeogrāfijas, ķīmijas, dabaszinību un matemātikas skolotāju metodiski praktiskajai konferencei „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Reģistrācija norisināsies no 15. augusta plkst. 12.00 līdz 18. augusta plkst. 24.00.

Lasīt vairāk >

Dabaszinātņu un matemātikas skolotāji aicināti reģistrēties konferencei

Lielākā bioloģijas, fizikas, ģeogrāfijas, ķīmijas, dabaszinību un matemātikas skolotāju metodiski praktiskā konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši” šogad notiks 24. augustā Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, Rīgā. Elektroniskā reģistrācija norisināsies no 15. augusta plkst. 12.00 līdz 18. augusta plkst. 24.00 interneta vietnē www.dzm.lu.lv.

LU DZM IC pārstāve piedalījusies nozīmīgā kongresā

Laikā no 24. līdz 31. jūlijam Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra vadošā pētniece Ilze France piedalījās 13. Starptautiskajā Matemātikas izglītības kongresā Hamburgā, Vācijā.